Sindbad Francja

Autobusy Sindbad Francja – Polska – Autokary do Francji – Bilety autokarowe Francja – Busy Sindbad Francja

Sindbad to jeden z największych i najstarszych firm przewozowych w Polsce. Zajmuje się ona profesjonalną organizacją przewozów autokarowych osób na trasach krajowych i międzynarodowych. Firma ta powstała w roku 1983 jako prywatne biuro podróży i działa od tego czasu zdobywając doświadczenie i zaufanie klientów. Oprócz głównej działalności, firma Sindbad proponuje także szereg dodatkowych usług, które jednak traktowane są jako uzupełniające. Podstawową bowiem formą działalności jest świadczenie wysokiej jakości usług transportowych, spełniających oczekiwania pasażerów.

autokary do francji, sindbad francja autokar do francji, sindbad francja, bilety autokarowe francja

W tym też celu przewoźnik na bieżąco analizuje i bada potrzeby pasażerów obecnych i potencjalnych i uzupełnia swoją ofertę, zgodnie z tymi potrzebami. Aby jeszcze lepiej świadczyć usługi transportowe, firma Sindbad na bieżąco podpisuje porozumienia i umowy o współpracy. Aktualna siatka połączeń linii autokarowych Sindbad jest mocno rozbudowana i obejmuje następujące kraje docelowe: Wielka Brytania, Dania, Szwecja, Norwegia, Holandia, Belgia, Luxemburg, Niemcy, Francja, Szwajcaria, Czechy, Austria, Słowenia, Hiszpania, Włochy, Węgry, Słowacja, Słowenia, Grecja, Bułgaria i Ukraina. Jednym z krajów docelowych jest Francja. To duży kraj, usytuowany w zachodniej Europie, cieszący się dużym zainteresowaniem pasażerów.

Międzynarodowe przewozy autokarowe francja, busy sindbad francjaPodróżujący najczęściej wybierają go albo w celach biznesowych, albo też turystycznych. Miasta francuskie, do których dojechać można bezpośrednio z Polski to: Bollene, Besancon, Billy Montigny, Mulhouse, Cannes, Chalon sur Saone, Lille, Lens, Lyon, Marsylia, Montpellier, Nimes, Narbonne, Perpignan, Roye, Senlis, Paryż, Toulon, Nicea, Le Mans, Nantes, Strasburg, Rennes, a także Toulouse. Z kolei miasta polskie, w których ustanowione zostały przystanki pośrednie na tych trasach to: Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Szczecin, Biała Podlaska, Bydgoszcz, Warszawa, Opole, Łódź, Poznań, Wrocław, Nowy Sącz, Katowice, Rzeszów, Tarnów, Kraków, Bytom, Gliwice, Lubin, także Zielona Góra.

Czy już sprawdzałeś połączenia autokarowe międzynarodowe od linii Sindbad na trasie Polska-Francja-Polska? Poczytaj na ten temat: bilety autokarowe do Nicei, autokary do Grenoble, połączenia autobusowe do Lille, autobusy do Marsylii, przewozy do Paryża, tanie linie do Strasburga, przewozy osób do Lyonu.

Przykładowa trasa międzynarodowych połączeń autokarowych Sindbad na linii Polska – Francja – Polska wygląda w ten sposób: Kędzierzyn-Koźle, Słubice, Mulhouse, Besancon, Chalon sur Saone, Lyon, Bollene, Marsylia, Nimes, Montpellier, Narbonne, Perpignan, Girona, Barcelona, Tarragona, Castellon, Valencia, Madrid.

[Głosów:13    Średnia:3.2/5]