Polska – Montpellier

Autobusy do Montpellier. Przewozy autokarowe z Polski do Francji. Busy Montpellier. Rezerwacja i sprzedaż biletów autokarowych online

Rezerwuj tanie bilety do Montpelier za pomocą dwóch systemów: Voyger lub Euroticket

autobusy do francji przewozy autokarowe z polski do francji

Przewoźnicy do Francji oferujący jednocześnie w swoim rozkładzie jazdy autokary do Montpellier to przede wszystkim linie autokarowe Sindbad, Interbus Sindbad, Almabus, Eurobus Eurolines Polska oraz Intercars Basque. Bilety Intercars do Montpellier jak również bilety Eurobus Eurolines można kupić dzięki wyszukiwarceEuroticket zamiesczonej na naszej stronie. Z kolei bilety Interbus, Sindbad i Almabus do Francji można zarezerwować w konkurencyjnym systemie Voyager, również na naszej stronie internetowej.

Montpellier to miasto położone we Francji, niedaleko wybrzeża Morza Śródziemnego, co sprawia, że jest to niezwykle atrakcyjna turystycznie miejscowość. W przeszłości była to niewielka wioska (powstała najprawdopodobniej w VIII w. z połączenia dwóch miejscowości), później był to istotny punkt pielgrzymkowy. Wśród zabytków, które powinni zobaczyć zarówno turyści jak i osoby przyjeżdżające do Montpellier d pracy, znajdują się: ogród botaniczny, uniwersytet oraz kilka muzeów – Musee Fabre, Musee Languedocien. Jednak najbardziej rozpoznawalnym budynkiem w tym rejonie Francji jest bez wątpienia  katedra St. Pierre oraz zespół pałacowy Lunaret, Saint-Come i Rodez-Benavent.

Autokary do Montpellier są często wybierane przez podróżujące osoby, ponieważ oferują bardzo komfortowe warunki przewozu, a ceny biletów są również stosunkowo niewielkie w porównani z innymi przewoźnikami. Wszystkie autokary do Montpellier zazwyczaj wyposażone są w klimatyzację, co bardzo podnosi standardy firmy przewozowej. W niektórych autokarach są także ekspresy do kawy. Bilety autokarowe do Montpellier możemy zarezerwować na stronie internetowej. W cenie biletu powinno być wliczone ubezpieczenie w razie jakiegoś wypadku, jest to bardzo korzystne, bo nie trzeba tracić czasu na poszukiwania ubezpieczyciela, wiąże się to również z dodatkowymi kosztami. Bilety autokarowe do Montpellier można również kupić bezpośrednio u przewoźnika lub w punkcie sprzedaży, lecz wygodniej jest zakupić bilety przez Internet – bez wychodzenia z domu, szybko, sprawnie i w pełni automatycznie. Autobusy Polska Montpellier odjeżdżają zazwyczaj z dworca głównego i zatrzymują się w większości większych miast. Niekiedy niestety konieczna będzie przesiadka w jednym z takich miast, ale w niektórych przypadkach uda się dojechać bezpośrednio do celu. Autobusy Polska Montpellier częściej są wybierane przez podróżujących w okresie wakacyjnym, ponieważ wiele osób jeździ na wakacje do Francji, a Montpellier jest jednym z bardziej znanych, francuskich miast.

Przykładowe trasy przez jakie przejeżdżają autokary do Montpellier wiodą przez następujące miasta:

– Lublin, Puławy, Radom, Skarżysko-Kamienna, Kielce, Jędrzejów, Częstochowa, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Pilzno, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Katowice, Gliwice, Opole, Wrocław, Kłodzko, Praga, Bazylea, Berno, Lozanna, Genewa, Annemasse, Annecy, Chambery, Grenoble, Walencja (Valencja), Awinion, Nimes, Montpellier, Beziers, Narbonne, Perpignan, Figueres, Girona, Lloret Del Mar, Barcelona.

 – Stalowa Wola, Nisko, Nowa Sarzyna, Leżajsk, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Strzelce Opolskie, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Besancon, Narbonne, Lyon, Bollene, Marsylia, Nimes, Montpellier, Perpignan, Belfort.

– Sandomierz, Tarnobrzeg, Mielec, Dębica, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Strzelce Opolskie, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Besancon, Narbonne, Lyon, Bollene, Marsylia, Nimes, Montpellier, Perpignan, Belfort.

– Wrocław, Opole, Gliwice, Katowice, Kraków, Chyżne, Nicea, Le Cannet, Puget sur Argent, Marsylia, Awinion (Avignon), Nimes, Montpellier, Narbonne, Carcassonne, Tuluza, Tarbes, Pau, Orthez, St. Jean de Luz;

[Głosów:1    Średnia:3/5]