Autokary do Francji

Autokary do Francji – Przewozy autokarowe do Francji – Autobusy Polska-Francja-Polska

autokary do francji, ecolines francja autokar do francji, ecolines francja bilety autokarowe francja

Aktualna oferta międzynarodowych przewozów autokarowych z Polski do Francji jest bardzo bogata. Przykładowe trasy poprowadzone do większych miast francuskich to chociażby połączenia autokarowe międzynarodowe Polska – Paryż. Trasa ta jest najpopularniejszym kierunkiem realizowanych podróży, z uwagi, iż prowadzi do największego miasta i zarazem stolicy Francji. Paryż odwiedzają przede wszystkim turyści, dla których przygotowano tam liczne atrakcje i piękne zabytki, stojące na czele listy światowych atrakcji turystycznych.

Autokary do Francji i obsługujący je międzynarodowi przewoźnicy wyznaczają wiele tras z Polski do Francji, ich przykłady mogą być następujące: Polska – Lyon, Polska – Strasburg, Polska – Nicea, Polska – Marsylia, Polska – Grenoble, Polska – Lille, Polska – Paryż.

Paryż także to jedna ze światowych stolic mody, która przyciąga tam także słynne osobistości z całego świata. Dla zapewniania pełnej i profesjonalnej obsługi wszystkim przybyszom, Paryż to też niezasypiające miasto z ogromną ilością pubów, barów, dyskotek i kawiarni. Jedną z form podróżowania do Paryża są międzynarodowe przewozy autokarowe. Trasy te z Polski do Paryża oferuje wielu przewoźników. Przystanki pośrednie po stronie polskiej umiejscowione zostały we wszystkich regionach kraju, zarówno w większych miastach, jak i niewielkich miasteczkach.

Część tras prowadzi bezpośrednio z Polski do Francji. Inni przewoźnicy z kolei w swoich trasach ustanowili dodatkowe przystanki pośrednie albo w Niemczech, albo w Belgii i Holandii. Przykładowe więc zagraniczne przystanki pośrednie w trasach do Paryża to: Saarbrucken, Eindhoven, Antwerpia, Bruksela, Lille, Lens, Roye, Senlis, Metz, bądź Reims. Ceny za przejazd jednostronny są zbliżone i kształtują się, na trasie Warszawa – Paryż, w granicach 300-350 PLN.

[Głosów:1    Średnia:5/5]