Polska Strasburg

Przewozy autokarowe do Strasburga – Trasa Polska Strasburg (Strasbourg) – Autokary do Strasburga – Bilety autokarowe Strasburg (Strasbourg)

autokary do francji, polska strasburg (strasbourg) autokar do francji, bilety autokarowe francja, polska strasburg (strasbourg)

Polska – Strasburg. Innym znaczącym i popularnym miastem francuskim jest Strasburg. Zasłynęło ono w Europie przede wszystkim wraz z ustanowieniem tam kilku ważnych siedzib instytucji europejskich. Nazwa miasta wywodzi się od twierdzy, która tam powstała, a która miała chronić ważne skrzyżowanie szlaków handlowych. Historia miasta jest bardzo bogata i sięga okresu czasów rzymskich. Nie dziwi więc fakt, iż obecnie Strasburg, a w szczególności jego zabytkowa część, przepełniona jest piękną architekturą i zakątkami, których urok został dostrzeżony i zaowocował wpisaniem ich na listę światowego dziedzictwa kulturowego.

autokary do strasburga

Tanie bilety autokarowe z Polski do Strasburga i ze Strasburga do Polski

Obecnie Strasburg pełni ważne role kulturalne i turystyczne. Dojazd do niego możliwy jest na różne sposoby, m.in. z wykorzystaniem autokaru jako środka transportu. Ofertę w tym zakresie przedstawią polskie firmy: autobusy Sindbad, autokary Eurolines Mądeltrans i przewozy Eurobus Eurolines Polska. Ze względu na usytuowanie miasta nieopodal granicy niemieckiej, wszystkie trasy poprowadzone są przez Polskę, a następnie przez Niemcy, po czym ostatni, docelowy i jedyny przystanek po stronie francuskiej, umiejscowiony został właśnie w mieście Strasburg. Czas przejazdu na przykładowej trasie Warszawa – Strasburg wynosi około doby, zaś cena biletu kształtuje się w granicy niespełna 400 PLN.

Bilety autokarowe do Strasburga z Polski, a dokładniej z Warszawy będą automatycznie się wiązały z takim oto rozkładem jazdy u poszczególnych przewoźników w platformie biletowej Euroticket:

~ autokary Eurolines Mądeltrans: Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Świebodzin, Słubice, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Pilzno, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Katowice, Chorzów, Gliwice, Opole, Wrocław, Legnica, Olszyna, Berlin, Lipsk, Eisenach, Karlsruhe, Strasbourg, Mulhouse, Belfort, Besancon, Dijon, Chalon-sur-Saone, Lyon Chambery Grenoble; jedna z taryf za bilety w tej firmie transportowej jest droższa druga tańsza, więc za bilety autokarowe do Strasburga zapłacimy w jedną stronę odpowiednio około 200/250 złotych, a w dwie – 370/410 złotych. Obecnie przejazdy tam odbywają się w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i soboty, z powrotem – poniedziałki, środy, piątki i niedziele.

Międzynarodowe przewozy autokarowe francja~ autobusy Ecolines: Suwałki, Augustów, Białystok, Ostrów Mazowiecka, Warszawa, Berlin Magdeburg, Braunschweig, Göttingen, Kassel, Giessen, Frankfurt nad Menem, Darmstadt, Mannheim, Karlsruhe, Baden-baden, Strasbourg, Offenburg, Freiburg im Breisgau; oznakowanie trasy z Suwałk do Freiburga – 1370; wyjazdy z Polski do Strasburga i ze Strasburga do Polski – codziennie; autokar do Francji od linii Ecolines w tym przypadku w jedną stronę wyniesie podróżnego około 270 złotych, a w dwie – 440 złotych.

~ przewozy autokarowe Eurobus Eurolines Polska (współpracujące na tej trasie z firmami partnerskimi Orland, Trans Service, Eurotrans, Biacomex Transport, Polonia Transport oraz Sokół): Białystok, Łomża, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Warszawa, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Dobrodzień, Ozimek, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Toszek, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec, Fulda, Hanau, Frankfurt nad Menem, Darmstadt, Mannheim, Heidelberg, Karlsruhe, Baden-baden, Kehl, Strasbourg. W zależności od oferty, na jaką trafimy, taką stawkę zapłacimy wybierając autobusy Strasburg – Warszawa bądź Warszawa – Strasburg w omawianej firmie przewozowej. Bilet jednostronny kosztuje około 240/250 złotych, natomiast dwustronny 390/410 złotych. Również w tym przypadku tanie połączenia autobusowe z Polski do Francji i z Francji do Polski dobywają się codziennie.

Strasburg nie jest jedynym miastem docelowym we Francji, do którego można dojechać za pośrednictwem połączeń autokarowych międzynarodowych. Sprawdź też:

– autobusy Lille,

– bilety autokarowe Paryż,

– autokary do Lyonu.

Reprezentantem wyszukiwarki Voyager jest przewoźnik Sindbad, którego trasa prezentuje się następująco: Warszawa, Łódź, Zduńska Wola, Sieradz, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec, Eisenach, Giessen, Frankfurt, Darmstadt, Mannheim, Heidelberg, Karlsruhe, Rastatt, Strasbourg, Offenburg, Freiburg. Za bilety autokarowe Strasburg – Polska bądź Polska – Strasburg przyjdzie nam zapłacić u tego przewoźnika około 250 złotych w jedną stronę oraz około 430 w dwie. Korzystniej więc od razu kupować bilet autobusowy online tam i z powrotem. Symbolem tej trasy dla linii autokarowych Sindbad jest 03.

Wszelkie informacje związane z przewozami autobusowymi międzynarodowymi są zmienne, więc należy sprawdzać aktualne dane w wyszukiwarkach Euroticket i Voyager znajdujących się na naszej stronie.

[Głosów:8    Średnia:3/5]