Polska – Nimes

Autobusy Polska Nimes. Przewozy autokarowe z Polski do Francji. Autokary do Nimes. Tanie bilety autokarowe – sprzedaż online!

Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Cannes za pomocą dwóch systemów: Voyger lub Euroticket

autobusy polska cannes przewozy autokarowe do francji

Przewoźnicy do Francji, którzy jednocześnie wysyłają swoje autobusy do Nimes to autokary Sindbad, Interbus, Almabus, Eurobus Eurolines Polska oraz Inrecras Basque. bilety Sindbad do Nimes, jak również bilety Almabus i Interbus Sindbad do Francji można zarezerwować w prezentowanym przez nas systemie Voyager z kolei bilety Eurobus Eurolines oraz bilety Intercars do Nimes można kupić dzięki systemowi Euroticket. Sposób zakupu biletów w tych dwóch systemach jest podobny, jednak mogą być nawet znaczne różnice w cenach, dlatego warto je porównać.

Nimes jest miastem położonym we Francji, w jej południowo-wschodniej części, na zachód od Doliny Rodanu. Jest to ośrodek administracyjny departamentu Gard, a jednocześnie ważny ośrodek przemysłowy jak i turystyczny. Najlepiej rozwinięty jest tu przede wszystkim przemysł metalurgiczny, włókienniczy i obuwniczy oraz spożywczy. Co do atrakcji turystycznych – zaliczyć tu możemy Amfiteatr z I w., rzymską świątynię La Maison Carre, świątynię Diany, Tour Magne oraz Bramy Miejskie – Porte Auguste.

Autokary do Nimes prowadzone są przez kierowców znających języki obce, co bardzo ułatwia rozmawianie z pasażerami spoza granic Polski. Bilety autokarowe do Nimes możemy kupić w punkcie sprzedaży lub na naszej stronie internetowej. Kupno biletu drugą metodą jest bardzo wygodne i szybkie, dlatego podróżujący bardzo często wybierają właśnie ten sposób rezerwacji i zakupu biletów., zwłaszcza, że nie są pobierane prowizje na utrzymanie stacjonarnego biura. Bilety autokarowe do Nimes są w różnych cenach w zależności od pory roku, a także od poszczególnych okresów, np. okresu wakacyjnego lub ferii zimowych. Można również zarezerwować bilet wcześniej, co zazwyczaj pozwala obniżyć cenę biletów. Autokary do Nimes oferują także różnego rodzaju rabaty na przejazdy grupowe, a także zniżki dla poszczególnych grup społecznych, jak np. uczniowie czy studenci. Autobusy Polska Nimes zatrzymują się praktycznie we wszystkich większych miastach na trasie, co jest bardzo atrakcyjne dla podróżujących. Jazda autobusem umożliwia nam oglądanie kolejnych miast, a także całych państw, które znajdują się na trasie Polska – Nimes. Autobusy Polska Nimes odjeżdżają z wcześniej umówionego miejsca. Każdy pasażer otrzymuje informacje na temat miejsca i czasu odjazdu takiego autokaru, najczęściej jednak odjeżdżają one z dworców autobusowych, ponieważ jest to odpowiednie miejsce dla rozpoczęcia tak dalekiej podróży.

Miasta przez jakie przejeżdżają autokary do Nimes to przykładowo:

  • Suwałki, Augustów, Ełk, Giżycko, Kętrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Słubice, Mulhouse, Besancon, Chalon sur Saone, Lyon, Bolenne, Marsylia.
  • Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Słubice, Mulhouse, Besancon, Chalon Sur Saone, Lyon, Bollone, Marsylia, Nimes, Montpellier, Narbonne, Perpignan, Girona, Barcelona,
  • Warszawa, Sochaczew, Łowicz, Łódź, Radomsko, Lubliniec, Sieradz, Kępno, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Ropczyce, Pilzno, Dębica, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Katowice, Gliwice, Opole, Wrocław, Kłodzko, Praga, Bazylea, Berno, Lozanna, Genewa, Annemasse, Annecy, Chambery, Grenoble, Walencja, Awinion, Nimes, Montpellier, Beziers, Narbonne, Perpignan, Figueres, Girona, Lloret Del Mar, Barcelona.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]