Polska Reims

Autobusy Polska Reims – Autokary do Francji – Bilety Autokarowe Francja

autokary z polski do francji autokar do francji, autobusy polska reims,

Kupuj tanie bilety autokarowe z Polski do Francji za pomocą wyszukiwarek Voyager oraz Euroticket

Reims to francuskie miasto, położone w regionie Szampania-Ardeny, w departamencie Marna. Wielkim atutem miasta jest jego bliskie położenie od Paryża – ok. 160 km. Tak bliska lokalizacja od największej europejskiej stolicy, jak również rozbudowana siec autlstrad sprawia, że międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Francji jak również autobusy Polska Reims cieszą się bardzo dużą popularnością, nie tylko wśród turystów, ale również osób pracujących we Francji.

autobusy polska reims

przewozy autokarowe do Reims

Tanie bilety autokarowe do Reims jak również do innych francuskich miejscowości możemy kupić za pomocą zamieszczonych na naszej stronie wyszukiwarek Voyager i Euroticket. Są to specjalne systemy do rezerwacji biletów autokarowych, które pozwalają także poznać czas podróży jak również rozplanowane po drodze przystanki, czy wreszcie ceny biletów.

Przewoźnicy, którzy w swoim rozkładzie jazdy uwzględniają autokary do Reims to: tanie linie autokarowe Interbus, Sindbad, autobusy Eurobus Eurolines Polska oraz Eurolines Mądeltrans.

Reims ulokowane jest nad brzegiem rzeki Vesle. Autokary do Reims kursujące z wszystkich większych miast Polski pozwalają na poznanie tego miejsca osobiście. A do poznania jest wiele. Miasto posiada bardzo bogatą historię, czego dowodem są liczne zabytki architektoniczne i inne relikty przeszłości. Najsłynniejszą zabytkową budowlą Reims jest Katedra Notre-Dame, uważana za najwyższej klasy dzieło architektoniczne. Wielu turystów przybywa do miast właśnie w celu zobaczenia na własne oczy tej perełki architektonicznej.

Z pewnością Reims jest miastem godnym odwiedzenia również ze względu na panującą tutaj atmosferę. To prawdziwe francuskie miasteczko.  A popularność jaką cieszą się autokary Polska – Francja, w tym również autobusy do Reims sprawia, że taki wyjazd może pozwolić sobie nawet przeciętnie zarabiająca osoba. Wystarczy więc chwila czasu i odrobina chęci, by poznać obcą kulturę i obejrzeć zabytki.

W Reims funkcjonuje stacja kolejowa Gare de Reims. Autobusy Polska – Francja – Polska dojeżdżają często jedynie do Paryża. Wówczas w celu zwiedzenia Reims warto skorzystać z kolejki.

Przykładowe miasta z jakich wyjeżdżają i przej jakie przejeżdżają autobusy Polska Reims to:

– Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, tychy, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Pilzno, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Katowice, Chorzów, Gliwice, Opole, Wrocław, Legnica, Olszyna, Berlin, Lipsk, Eisenach, Karlsruhe, Strasbourg, Mulhouse, Belfort, Besancon, Dijon, Chalon-Sur-Saone, Lyon, Chambery, Grenoble, Metz, Reims.

Warto sprawdzić także inne nasze propozycje:

autokary do Paryża,

tanie bilety autokarowe do Grenoble,

– autokary z Polski do Nicei,

– autobusy Polska – Cannes,

– autokary do Bordeaux,

– autokary do Chambery.

[Głosów:1    Średnia:5/5]