Promocja na autokary do Paryża!

By   16 marca, 2016

Kup bilety autokarowe do Paryża w niższych cenach!

promocja na autokary do paryża
Planujesz podróż do Francji? Interesują Cię naprawdę tanie autokary do Francji? Skorzystaj z oferty prezentowanej w systemie Voyager i kup bilety autokarowe do Paryża nawet za 179 zł! Nasi przewoźnicy, skupieni wokół wyszukiwarki Voyager wciąż prześcigają się w oferowaniu niskich i konkurencyjnych cen, dzięki którym to ich autokary do Francji zostaną wybrane.

Wśród przewoźników, którzy mają w swojej ofercie tanie autokary do Paryża znajdziemy tanie linie autokarowe Sindbad, Interbus Sindbad oraz Nord.

promocja autokar paryż

Ponieważ Paryż to stolica Francji i jedno z największych miast europejskich, wiele osób właśnie tam poszukuje i co najważniejsze znajduje pracę. Z drugiej strony Paryż jest naprawdę atrakcyjnym turystycznie miastem naprawdę wartym polecenie. Wśród najważniejszych zabytków jakie powinniśmy odwiedzić będąc w Paryżu znajduje się oczywiście wieża Eiffla, Katedra Notre Dame, Luwr, Łuk triumfalny, Muzeum d’Orsay. Warto też po prostu przespacerować się paryskimi uliczkami, aby poczuć tamten specyficzny klimat. Jeśli mamy też odrobinę wolnego czasu możemy wybrać się do Wersalu lub zwiedzić dzielnicę artystów Montmarte czy też Moulin Rouge.

Warto także sprawdzić także inne bilety autokarowe do Francji, ponieważ także na innych trasach przewoźnicy oferują dodatkowe promocje i zniżki.

My polecamy również:

Pamiętajmy, że jeśli nie znajdziemy interesującej nas trasy w jednej wyszukiwarce, powinniśmy sprawdzić interesujące nas miasta w konkurencyjnym systemie. Warto także porównywać ceny za autokary do Francji w dwóch systemach, dzięki temu mamy pewność, że trafimy na tę naprawdę korzystną opcję.

[Głosów:0    Średnia:0/5]