Polska – Annecy

Autobusy Polska Annecy – Tanie Autokary do Francji – Bilety Autokarowe Francja 

autokary do francji, becker reisen francmja Sprzedaż biletów autokarowych z Polski do Francji

Jednym z najchętniej odwiedzanych miast we Francji jest Annecy. Ta urokliwa miejscowość położona jest w regionie Rodan-Alpy i znana jest z pięknych krajobrazów. To nieduże miasto (liczące zaledwie 50 tysięcy mieszkańców), jest znane przede wszystkim z możliwości uprawiania sportów wodnych na znajdującym się w granicach miasta jeziorze. Turyści przybywający do tej miejscowości chętnie odwiedzają także starówkę, katedrę La Visitation oraz zamek pochodzący z XIII wieku. Liczne kanały i mosty sprawiają, że Annecy jest zwane alpejską Wenecją. Zainteresowanie jakim cieszy się miasto sprawiają, że rośnie popularność takich ofert jak autobusy do Annecy i przewozy autokarowe do Francji.

Autokarem do Annecy

autobusy do annecy

Bilety Sindbad do Annecy

Annecy jest chętnie odwiedzana przez turystów, w związku z czym przewoźnicy organizują wiele połączeń na trasie Polska-Francja-Polska. Obecnie autobusy do Annecy zapewniają: Sindbad-Interbus, Sindbad, Intercars-Basque, Eurobus-Eurolines Polska. Dzięki temu każdy podróżny może bez problemu wybrać połączenie, które go interesuje, a konkurencja na rynku wpływa na to, że bilety autokarowe do Annecy można kupić w atrakcyjnych cenach.

Tanie bilety autokarowe do Francji można kupić na naszej stronie internetowej. Wystarczy wybrać jedną z wyszukiwarek, a następnie połączenia które nas interesuje. Zatem nie czekaj i już teraz skorzystaj z oferty jaką są przewozy autokarowe do Annecy.

Przykładowe trasy na jakich kursują autokary Polska Annecy to m.in.:

  • Bielsko-Biała, Skoczów, Żory, Rybnik, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec, Annecy, Chambery, Grenoble.
  • Sochaczew, Łowicz, Łódź, Radomsko, Lubliniec, Sieradz, Kępno, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Pilzno, Tarnów, Brzesko, bochnia, Kraków, Katowice, Gliwice, Opole, Wrocław, Kłodzko, Praga, Norymberga, Ulm, Regensburg, Monachium, Memmingen, Lindau, Bregenz, Sankt gallen, Zurych, Bazylea, Berno, Fryburg, Bulle, Lozanna, Genewa, Annemasse, Annecy, Chambery, Grenoble, Valence, Awinion, Nimes, Montpellier, Beziers, Perpignan, Figueres, Girona, Lloret del Mar, Barcelona.

W naszej ofercie znajdziesz również:

  • autobusy do Paryża
  • autokary Polska Bordeaux
  • autobusy do Cannes
  • bilety autokarowe Polska Lille
  • autokary Polska Montpellier
  • autokary Polska Lyon

oraz setki innych propozycji!

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]