Polska Lille

Przewozy autokarowe do Lille – Trasa Polska Lille – Autokary do Lille – Bilety autokarowe Lille

autokary do francji, polska lille autokar do francji, polska lille, bilety autokarowe francja

Polska – Lille. Lille to jedno z miast francuskich, położone w północnej części kraju, nieopodal granicy z Belgią. Miasto to w przeszłości wielokrotnie przechodziło pod władania różnych krajów, po czym w czasie wojny dewolucyjnej zostało ostatecznie przyłączone do Francji. W średniowieczu był to ośrodek sukiennictwa i handlu. W latach osiemdziesiątych miasto Lille było zagłębiem górniczo-hutniczym, jednak po zamknięciu licznych kopalń, musiało zmienić nieco swój charakter. Aktualnie to główny ośrodek przemysłu włókienniczego, maszynowego i chemicznego.

autokary do lille, polska lille

Tanie bilety autokarowe z Polski do Lille oraz z Lille do Polski

Ze względu na swoje usytuowanie Lille ma bardzo dobre połączenie komunikacyjne z Paryżem, a także z Brukselą, Antwerpią i Gandawą w Belgii. Połączenia autokarowe z Polski do Lille oferuje wielu przewoźników, z uwagi na to, iż większość tras do Paryża prowadzi właśnie przez to miasto. Jest to pierwsze miasto przystankowe we Francji, skąd następnie autokary kierowane są w różne części kraju. Cena za przejazd na trasach z Polski do Lille wynosi około 300-350 PLN.

autokary Sindbad i ich firmy partnerskie – Interbus oraz Nord – Białystok, Łomża, Ostrołęka, Ciechanów, Płock, Włocławek, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Słubice, Lille, Lens, Paryż; ze względu na współprace tych firm transportowych, ich oferty przewozowe są raczej ujednolicone – nawet lista miejscowości przystankowych jest stała w tym przypadku. Autokary do Lille od tych marek są opłacalne dla klientów. Bilety autobusowe online kosztują różnie, w zależności od oferty, na jaką trafimy – w jedną stronę zapłacimy około 220/240/340 złotych, w dwie – 380/400/490 złotych.

Mogą cię również zainteresować inne możliwości przewozów autokarowych międzynarodowych na trasie Polska – Francja – Polska. Sprawdź autobusy Nicea, bilety autokarowe Lyon, bilety autokarowe Paryż i inne.

bilety autokarowe Eurolines Mądeltrans – Białystok, Łomża, Zambrów, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Pilzno, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Katowice, Chorzów, Gliwice, Opole, Wrocław, Legnica, Olszyna, Berlin, Dusseldorf, Kolonia, Aachen, Liege, Bruksela, Gandawa (Gent), Lille, Paryż. Za przewóz z Polski do Lille zapłacimy około 200/270 złotych w jedną stronę, a w dwie – 350/410 złotych.

[Głosów:2    Średnia:5/5]