Promocja na bilety autokarowe do Paryża!

By   8 września, 2015

Tanie bilety autokarowe do Paryża – Autobusy Polska Paryż – Transport Osób do Paryża – Promocja!

bilety autokarowe do paryża

Wprawdzie sezon turystyczny już się kończy, ale nie oznacza to wcale koniec wyjazdów i podróży. tym bardziej, że nasi przewoźnicy do Francji, co rusz przygotowują nowe promocje na bilety autokarowe, aby zachęcić do zakupu ich produktów. Dzisiaj przedstawiamy super promocję na bilety autokarowe do Paryża, zaproponowana przez autobusy Sindbad oraz Interbus-Sindbad, które można znaleźć w naszej wyszukiwarce Voyager.

W zależności od terminu wyjazdu, ceny za bilety autokarowe do Paryża to zaledwie 235 zł lub 275 zł  w jedną stronę. Jest to naprawdę okazyjne oferta, ponieważ przeciętna cena za bilety autokarowe do Paryża jak również za autobusy do Francji to przeważnie sporo powyżej 300 zł. Kto zatem wybiera się do stolicy Francji do pracy na pewno ucieszy się z takiej korzystnej oferty, a i osoby, które nie były w Paryżu mają możliwość zarezerwowania autobusów na trasie Polska Francja Polska i zobaczenia na własne oczy największej stolicy w Unii Europejskiej. Zwłaszcza, że Paryż to miasto piękne o każdej porze roku, czy to w słońcu czy w deszczu.

Szczegóły promocji na autokary do Paryża

Warto pamiętać, że promocyjne ceny biletów do Paryża jak i również innych miejscowości nie łączą się niestety ze stałymi zniżkami. Nie powinien być to jednak problem, gdyż są to i tak niewielkie pieniądze, a możliwość zobaczenia tego pięknego miasta na własne oczy zrekompensuje wszystko – nawet brzydką pogodę.

Interesują Cię autobusy do Francji, ale w innym kierunku? W naszej ofercie znajdziesz m.in.

oraz kilkadziesiąt innych miejscowości we Francji. Sprawdź w naszych systemach Voyager oraz Euroticket!

 

autobusy polska cannes

Promocyjne Ceny Biletów do Paryża

przewozy autokarowe z polski do francj

Aktualne Ceny Autokarów do Francji

 

 

[Głosów:1    Średnia:5/5]