Polska Bordeaux

Autobusy Polska Bordeaux. tanie przewozy autokarowe z Polski do Francji. Sprzedaż i rezerwacja biletów online

Sprawdź ceny za bilety autokarowe do Bordeaux w dwóch systemach: Voyager oraz Euroticket.

autokary do francji tanie autobusy polska bordeaux

Bordeaux to miasto w południowo-zachodniej Francji, położone nad brzegiem rzeki Gronna. Miejscowość leży w regionie Akwitania, w departamencie Żyronda. Bordeaux dzieli od Oceanu Atlantyckiego niecałe 100 km, co jest dużym atutem turystycznym. Z tego też względu Bordeaux jest jednym z najbardziej znanych francuskich miejscowości na świecie. A wszystko za sprawą wina, produkowanego w tym regionie od VIII wieku. To właśnie tutaj zobaczyć można na własne oczy legendarne francuskie winnice i proces wytwarzania wina, którego smakoszy nie brakuje na całym świecie. Tanie linie autokarowe Polska Francja, w tym także. autokary do Bordeaux, z których skorzystać może każdy są najlepszym sposobem, by poznać tajniki winiarstwa z tego regionu.

Tanie bilety autokarowe do Bordeaux możemy zarezerwować za pomocą znajdującej się na naszej stronie wyszukiwarki Voyager lub Euroticket. Z ich pomocą porównamy ceny za bilety na konkretnej trasie i przeczytam np., że autobusy Polska Bordeaux w swojej ofercie mają: Intercars Basque, Eurolines Madeltrans, Eurobus Eurolines Polska, Sindbad, Almabus oraz Interbus.

W Bordeaux oprócz prężnie działającego przemysłu winiarskiego, doskonale rozwija się także przemysł lotniczy i metalurgiczny. Miasto jest także jednym z głównych wodnych węzłów komunikacyjnych we Francji. Port lotniczy Bordeaux razem z awanportami Le Verdon oraz Pauillac jest jeden z największych i najistotniejszych portów morskich Francji. Autokary do Bordeaux i autobusy Polska – Francja – Polska docierają tutaj jednak szybciej i bezpieczniej. Zwłaszcza, że tanie bilety autokarowe, dostępne na stronach przewoźników i wyszukiwarkach turystycznych, znacznie zmniejszają koszty wyjazdu.

Przykładowa trasa na jakiej kursują autobusy Polska Bordeaux to:

– Sanok, Krosno, Jasło, Biecz, Gorlice, Grybów, Nowy Sącz, Limanowa, Mszana Dolna, Myślenice, Słubice, Mulhouse, Besancon, Chalon Sur Saone, Lyon, Bollene, Marsylia, Nimes, Montpellier, Narbonne, Toulouse, Bordeaux.

W naszej ofercie znajdziesz również:

autobusy Polska Cannes,

autobusy Polska Reims,

tanie bilety autokarowe do Paryża,

– autobusy Polska Chambery,

tanie autokary Nicea.

[Głosów:1    Średnia:1/5]