Polska – Metz

Autobusy do Metz. Przewozy autokarowe z Polski do Francji. Busy Metz. Rezerwacja i sprzedaż biletów autokarowych przez internet

Rezerwuj tanie bilety autokarowe do Metz za pomocą dwóch systemów: Voyger lub Euroticket

autokary do metz przewoźnicy do Francji

Przewoźnicy jadący do Francji, którzy mają jednocześnie w swojej ofercie autobusy do Metz to m.in.:

tanie linie autokarowe Sindbad, Interbus, Intercars oraz Eurobus Eurolines. Bilety autokarowe do Francji jak i do Metz można kupić w dwóch systemach Voyager (bilety Sindbad, Interbus) oraz Euroticket (bilety Eurobus, bilety Intercars).

Metz to miast położone w północno-wschodniej części Francji, nad rzeką Mozela. Jest to jednocześnie stolica regionu Lotaryngia i departamentu Mozela. Pod względem liczby ludności jest to największe miast w tym regionie. Pierwsze wzmianki o tej miejscowości pochodzą jeszcze z czasów rzymskich, kiedy to w tym właśnie miejscu znajdowała się rzymska osada Dividurum Mediomatricum. Był to jeden z głównych ośrodków w Galii. Obecnie Metz to dobrze rozwinięte i prosperujące miasto z licznymi zabytkami do których należy m.in. Bazylika św. Piotra z 380 r., katedra św. Szczepana, kościół św. Marcina, kaplica Templariuszy, klasztor Trynitarzy z XIII w., oraz synagoga z XIX w.

Autobusy Polska Metz często są wybierane przez podróżników, ponieważ mają korzystne oferty. Co więcej, jadąc autobusem można podziwiać piękne krajobrazy przez całą trasę – zaczynając od Polski, a kończąc na Francji. Autobusy Polska Metz zatrzymują się zazwyczaj tylko w większych miastach, jednak dzięki temu każdy ma możliwość wsiąść do pociągu w mieście, do którego ma najbliżej. Autokary do Metz jadą autostradami i nie zatrzymują się zbyt często na postoje, żeby nie wydłużać czasu podróży. Przewidywany czas podróży znany jest pasażerom i w zależności od trasy trwa 18 – 20 godzin, jednak jest on także uzależniony warunkami atmosferycznymi i sytuacją na drogach. Autokary w większości wyposażone są w klimatyzacje, która jest w zasadzie konieczna w upalne dni. Oprócz tego większość autokarów posiada niewielką toaletę. Autokary do Metz w większości oferują swoim pasażerom kawę lub herbatę, którą to pasażerowie sami mogą sobie przyrządzić w ekspresie. Bilety autokarowe do Metz możemy zarezerwować na stronie internetowej przewoźnika, dzięki temu będziemy pewni, że nie zabraknie miejsca w autokarze oraz kupując bilet tą metodą jest możliwość, że bilet będzie w niższej cenie – szczególnie, gdy zostanie zarezerwowany odpowiednio wcześniej. Bilety autokarowe do Metz w swojej cenie powinny zawierać ubezpieczenie, dzięki czemu pasażerowie nie muszą martwić się tym żeby kupić je osobno.

Przykładowe miasta przez jakie przejeżdżają autokary do Metz wyglądają następująco:

  • Gdańsk, Tczew, Grudziądz, Toruń, Bydgoszcz, Gniezno, Poznań, Świebodzin, Słubice,  Metz, Reims, Paryż;
  • Białystok, Zambrów, Ostrów Maz., Warszawa, Łódź, Konin, Poznań, Świebodzin, Słubice, Metz, Reims, Paryż.
  • Stalowa Wola, Kolbuszowa, Rzeszów, Dębica, Tarnów, Kraków, Katowice, Bytom, Gliwice, Opole, Wrocław, Bolesławiec, Metz, Reims, Paryż.
  • Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Tarnów, Kraków, Katowice, Gliwice, Opole, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Metz, Reims, Paryż.
  • Leżajsk, Nowa Sarzyna, Nisko, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz, Opatów, Kielce, Jędrzejów, Częstochowa, Opole, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Metz, Reims, Paryż.
  • Sucha Beskidzka, Wadowice, Andrychów, Kety, Oświęcim, Metz, Reims, Paryż.
[Głosów:0    Średnia:0/5]